Континуитет одличних резултата из географије

geografija_takmicenje

И ове школске године ученици наше школе учествовали су на такмичењу из географије, које се спроводи за ученике седмог и осмог разреда основне школе, а у организацији Министарства просвете и Српског географског друштва.

Такмичење је одржано у основној школи “Вук Караџић” у Лепини, где су поред ученика школе домаћина и наше школе, учествовали и ученици основне школе “Кнез Лазар” из Доње Гуштерице. Ученици наше школе наставили су континуитет одличних резултата из предмета Географија из протеклих година, што представља успех како ученика, тако и наставника.

Прво место за ученике осмог разреда заузела је Софија Станковић, ученица осмог разреда наше школе, док је за ученике седмог разреда прво место освојила Настасија Костић и треће Алекса Јовановић, обоје из наше школе.

Честитамо им и желимо да наставе са добрим резултатима.